KONST / Litografier / Färglitografi 14598133
nr 1459 8133
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad pt, Gamla Stan. Färglitografi, bildmått: 45x58, yttermått inklusive ram: 64x75
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:46:59
500 kr
700 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm